ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Неврологія

Неврологія

Організм людини - це важкий механізм, який запрограмований працювати точно і злагоджено, немов годинник. Але тільки уявіть собі, що з ним трапиться, коли в силу життєвих обставин, певний елемент механізму виходить із ладу, особливо якщо це стосується нервової системи людини. Будь-які порушення її функціонування тягнуть за собою важкі наслідки, які потребують продуманого лікування і поетапного відновлення здоров’я. Лікар-неврапотолог - це висококваліфікований спеціаліст в області неврології, який займається проблемами порушення роботи центральної і периферичної нервової системи людини. В його компетенцію входить як профілактичні курси і лікування захворювань на самих ранніх стадіях (що можливо при своєчасному зверненні до лікаря при появі перших симптомів хвороби або при плановому медичному огляді), так і лікування хвороби в її “піковий” період, з наступним призначенням курсу відновлення і реабілітація пацієнта. Всі хвороби, зв’язані з нервовою системою організму можна поділити на наступні категорії:
- ураження центральної нервової системи (запаморочення, різке критичне погіршення зору, параліч, порушення роботи м’язів, енцефаліт, різкі проблеми з координацією рухів та т.і.)
- проблеми периферичної нервової системи (болю в тілі, підвищена чутливість шкіри, онеміння кінцівок, неврити та ін.)
До гостро відчутних неврологічних проблем, які непокоять людей самих різних вікових категорій, відносяться також безсоння, дратівливість, залежність від змін погоди, часті головні болі. І найчастіше причиною цих захворювань, які при відсутності спеціалізованого лікування можуть набути хронічний характер, є не тільки стрес, але й можливі порушення в роботі ЦНС. Призначити правильний профілактичний курс лікування може виключно спеціаліст в області неврології - неврапотолог Київ. Досвідчений медичний персонал клініки «Салюс» допоможе пацієнтам, які зіткнулися з проблемами нервової системи, пройти індивідуально підібраний і ретельно пропрацьований план одужання і відновити дорогоцінне здоров’я, а їх сім’ям - здобути віру у швидке одужання дорогої і близької людини.