ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Кардиологія

Кардиологія

Є багато органів в нашому тілі, без яких можна спокійно жити довгі літа. Без деяких важко, без інших дискомфорт майже непомітний, але є один орган, без якого зовсім неможливо існувати і зупинка якого майже напевне означає смерть. Звичайно це серце.
У всі часи люди знали і усвідомлювали всю важливість цього органу - йому присвячували пісні і вірші, про нього піклувались і саме воно було головною ціллю всіх дуелянтів, адже влучання в серце означало вірну перемогу. Серце забезпечує кровообіг, а значить, підтримує життя в тілі людини. Саме тому здорове серце є пріоритетом для всіх і кожного. Інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, гіпертонія, інсульти і ще багато інших варіантів серцевих захворювань підстерігають сучасних людей, які дуже багато працюють,і ще більше нервуються і майже не відпочивають.
Часто буває так, що люди думають - серце не хвилює, отже значить воно здорове і все добре. Але небезпека може зачаїтися до пори до часу, а потім вистрілити в самий непередбачуваний момент. Такого допускати неможна і тому відповідальність кожної людини перед собою і своїми рідними - слідкувати за станом свого серця, щоб будь-які зміни в гіршу сторону одразу ж помітити і виправити. Регулярне обстеження у лікаря стане запорукою Вашего щасливого довголіття.
В медичному центрі  «Салюс» Вас чекає досвідчений і уважний врач кардіолог в розпорядженні якого знаходиться найкраще і перевірене обладнання, яке існує сьогодні. Дякуючи багатолітній практиці і чудовому обладнанню ми можемо виявити патологію навіть там, де інші її не помітять, і зможемо попередити катастрофу.
Ну, а якщо проблема вже є, то не можна втрачати ні хвилини - Вам терміново потрібен кардіолог Киев. Здоров’я серця - не та річ, якою варто грати у рулетку. У нас Вас чекають досвідчені і високопрофесійні лікарі, які працюють на результат, а кращий результат для нас - Ваше здорове серце.