ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Дерматовенерологія

Дерматовенерологія

Життя кожної людини протікає по різному: у когось швидко і насичено яскравими моментами і випадковими зустрічами, хтось насолоджується тишею, спокоєм і повною впевненності в завтрішньому дні. Але е речі, від яких дуже важко захиститись і в групу ризику по ним попадають всі, хто веде статеве життя - захворбвання, які передаються статевим шляхом. Вони дуже підступні і непомітні, людина може бути абсолютно впевненими у своєму здоров’ї, тоді як на справді вона вже є носієм небезпечної хвороби. А деякі з них передаються навіть не статевим шляхом, а при звичайному контакті, наприклад при поцілунку, а то і взагалі контактним шляхом. Наприклад, випити води з одного стакану з хворою людиною - вже піддаються ризику. І таких прикладів і варіантів тисячі.
Герпес, сифіліс, гонорея, хламідіоз, різні грибки і дерматити, псоріаз, демодекс і багато інших кожних і венеричних захворювань - це пряма спеціалізація дерматовенеролога. При найменших підозрах на відхилення від норми Вам необхідно одразу ж йти на прийом до лікаря. І не бійтеся, що якщо все добре, Ви даром витратили пару годин часу - завжди краще перестрахуватись, ніж потім кусати лікті, коли хвороба набуде повної сили.
Дерматовенеролог повинен входити у список тих лікарі, до яких необхідно звертатись за регулярним обстеженням, аби не дати потенційній загрозі ні найменшого шансу перерасти в величезну проблему, рішення якої буде коштувати Вам значно меньше кількості часу, нервів, грошей, а ще шансу отримати букет непоправних наслідків. Будь-які підозри на те, що у Вас, можливо, був шанс заразитися певного типу хворобами - перший лікар, якого Ви повинні відвідати - дерматовенеролог, а Київ, як і найбільший мегополіс країни є зоною ризику через велику кількість мешканців і приїжджих на деякий час людей.
В медичному центрі «Салюс» Ви зможете в будь-який зручний для Вас час отримати консультацію лікаря, здати всі необхідні аналізи і бути впевненим у достовірності отримання і трактовки результатів. У нас якісне обладнання і високопрофесійний персонал, до того ж, одним із головних принципів нашої роботи є абсолютна анонімність і святість лікарської таємниці. Все, що відбувається за стінами медичного центра назавжди залишається між персоналом і клієнтом. Бережіть здоров’я, а ми Вам в цьому з радістю допоможемо!