ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Аналізи

Аналізи

У лабораторії не можуть вилікувати хворого, але діагностична інформація допоможе лікарю і пацієнтові прийняти правильне рішення відносно методів лікування, оцінити їх ефективність, а у багатьох випадках і запобігти виникненню захворювання завдяки виявленню патології на ранній стадії розвитку.

Важливою основою лабораторної діагностики є інформація про стан організму пацієнта на клітинному і молекулярному рівні. Це дозволяє лікарю більш глибоко зрозуміти етіологію і патогенез захворювання.

За рахунок впровадження автоматизованих методів лабораторної діагностики у багато разів зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотні біологічних проб по багатьом десяткам показників. Близько 90% роботи виконується на автоматичних аналізаторах та інших високотехнологічних приладах.

Клінічну лабораторну діагностику сприймають як індустрію надання медичних послуг, яка виконує дослідження біоматеріалу людського організму з використанням морфологічних, біохімічних, імунологічних, генетичних, молекулярно-біологічних, бактеріологічних, цитологічних, токсикологічних, вірусологічних і інших методів.

Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє у багато разів скоротити витрати на лікування важких ускладнень і хронічних форм хвороб. Регулярне, доступне і своєчасне обстеження в лабораторіях  дає можливість попередити багато неприємностей і реально поліпшити якість життя.  

Один з інформативних методів діагностики є  метод  полімеразой ланцюгової реакції (ПЛР).

Найвідповідальнішим етапом ПЛР діагностики є забір матеріалу. Саме цей етап повинен проводитися в лікувальних установах широкого профілю, тоді як подальша обробка матеріалу повинна здійснюватися в спеціалізованих лабораторіях. При дослідженні ПЛР методом  перед узяттям матеріалу хворі не повинні приймати протягом місяця антибіотики тетрациклінового ряду; при цитологічній методиці, у тому числі і при використанні моноклональних флюоресциюючих антитіл, антибіотики неслід вживати за два тижні до обстеження. Перед взяттям матеріалу з уретри хворі не повинні мочитись протягом 3-3,5 годин.

При узятті матеріалу  слід пам'ятати, що оптимальними для присутності і розмноження інфекцій є певні ділянки циліндричного епітелію сечостатевих шляхів (передня уретра на глибині 2,5-4 см у чоловіків, слизова оболонка цервікального каналу матки на глибині 1,5 см у жінок). При взятті матеріалу з шийки матки ключовим моментом є видалення слизової пробки. Від ретельності проведення цієї підготовчої процедури багато в чому залежить правильність забору матеріалу. Слизову пробку видаляють ватним тампоном і пінцетом, а потім беруть матеріал спеціальною щіточкою чи шпателем.