ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Відеокольпоскопія

Відеокольпоскопія

Відеокольпоскопія - це метод діагностики, який дозволяє дослідити зміну форми і кольору тканин, різного роду новоутворень та інших дефектів жіночих статевих органів за допомогою спеціального обладнання. Відеокольпоскопія є незамінним методом в гінекології.
Виконується вона шляхом суміщення звичайної кольпоскопії з цифровою обробкою зображення. Отримане зображення після оцифровування зберігається на компьютері. Треба відмітити, що при відеокольпоскопії приближення зображення не шкодить якості запису або знімку. Ще однією перевагою відеокольпоскопії перед іншими діагностичними методами є можливість запису отриманої інформації на будь-який носій.
При відеокольпоскопії за дослідженням на моніторі одночасно можуть спостерігати декілька лікарів, що важливо в сумнівних випадках для того, щоб поставити вірний діагноз.
Відеокольпоскопію необхідно проводити у випадку підозри на такі захворювання:
- дисплазія;
- лейкоплакія;
- конділоми, які викликані вірусом папіломи людини;
- ендометриоз;
- поліпи ендометрію;
- еритроплакія.
Відеокольпоскопія використовується також з метою профілактики, наприклад для того, щоб попередити тяжкі гінекологічні захворювання. При виявленні патологій можна визначити форму новоутворень, їх розмір, оцінити облать ураження і попередити ускладнення.
Особливе значення дана процедура має при виявленні ерозії матки. Це захворювання характеризується зміною слизової оболонки, має тяжкі ускладнення, однак зовнішні прояви майже не помітні. Найбільш небезпечним наслідком цієї хвороби вважається злоякісні пухлини, тому вчасно зроблена відеокольпоскопія може попередити розвиток хвороби.
В тому випадку, якщо ерозія шейки матки ускладнена утворенням пухлини, необхідно визначити її характер. Для цього за допомогою відеокольпоскопії проводять біопсію, тобто забирають матеріал в необхідній області.
Крім того, цей метод діагностики необхідний при лікуванні для контролю. Проводити його можна неодноразово, так як він не викликає ніяких побічних ефектів.
В нашому медичному центрі відеокольпоскопія замінила рутинні методи діагностики і на сьогодні широко використровується для дослідження захворювання, які пов’язані з жіночими статевими органами.