ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Фіброгастродуоденоскопія

Фіброгастродуоденоскопія

Фіброгастродуоденоскопія - це різновид ендоскопійного дослідження. Під час обстеження лікар-ендоскопіст за допомогою гастроскопу оглядає порожнини шлунка, стравохід та дванадцятипалу кишку.
Гостроскоп - це гнучка тонка трубка. В її середині знаходиться камера і оптоволоконна система. Також пристрій має канал інструментів, за допомогою яких можна здійснити біоскопію, тобто взяти частину тканин шлунка на дослідження.
В медичному центрі «Салюс» фіброгастродуоденоскопію проводять досвідчені лікарі за допомогою сучасного обладнання, тому процедура є безпечною для пацієнта і проходить без ускладнень.
Проводиться гастроскопія на голодний шлунок, причому прийняття рідини і їжі необхідно припинити за вісім - десять годин до початку дослідження. Перед процедурою пацієнт обов’язково повинен повідомити лікарю про можливі супутні захворювання: сахарний діабет, епілепсію і т.і. Також необхідно попередити медиків про алергічні реакції на які-небудь ліки. Під час проведення процедури для того, щоб знизити порог неприємних відчуттів зів пацієнта обрабляється лідокаїном. Після цього просять зажати загубник зубами і зробити ковток, під час якого лікар вводить в стравохід гастроскоп. Для того, щоб зменшити неприємні відчуття і рвотні позиви, пацієнту рекомендується глибоко і спокійно дихати.
Під час фіброгастродуоденоскопії лікар оглядає шлунок, стравохід і 12-палу кишку. Якщо є необхідність, проводиться відео або фороз’омка.
По показанням можуть бути проведені лікувальні маніпуляції: видалення поліпів, зупинка кровотечі, введення лікарських засобів; проведена трансендоскопія pH-метрія або біопсія.
Процедура гастроскопії триває 5 - 10 хвилин. Якщо ж під час діагностики проводяться які-небудь маніпуляції, то тривалість дослідження може продовжуватись протягом 20 - 30 хвилин.
Призначають фіброгастродуоденоскопію у випадку необхідності вивчення слизової оболонки стравохода, 12-палої кишки або шлунка, а також для діагностики гастрита, дуоденіта, при підозрі на пухлину або кровотечу шлунка чи 12-палої кишки.
Крім того, гастроскопію корисно зробити людем, чий вік перевищує 40 років. Така процедура може виключити вбо виявити на ранніх стадіях онкологічні захворювання.