ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

ФГДС, зонд

ФГДС, зонд

Фіброгастродуоденоскопія - це різновид ендоскопічного дослідження. Під час обстеження лікар-ендоскопіст за допомогою гастроскопа оглядає порожнині шлунка, стравохід і дванадцятипалу кишку.

Гастроскоп - це гнучка тонка трубочка. Всередині неї знаходиться камера і оптоволоконна система. Також прилад має канал для інструментів, за допомогою якого можна здійснити біопсію, тобто забрати частини тканин шлунка на дослідження.

У медичному центрі «Салюс» фіброгастродуоденоскопію проводять досвідчені лікарі за допомогою сучасного обладнання, тому процедура є безпечною для пацієнта і проходить без ускладнень.

Проводиться гастроскопія натщесерце, причому прийом рідини і їжі потрібно припинити за вісім-десять годин до початку дослідження. Перед процедурою пацієнт обов'язково повинен повідомити лікаря про можливі супутніх захворюваннях: цукровому діабеті, епілепсії і т.д. Також необхідно попередить медиків у тому випадку, якщо у вас є алергія на якісь ліки.

Під час проведення процедури для того щоб знизити поріг неприємних відчуттів зів пацієнта обробляється лідокаїном. Потім пацієнта просять затиснути загубник зубами і зробити ковток, під час якого лікар введе в стравохід гастроскоп. Для того щоб зменшити неприємні відчуття і блювотні позиви пацієнту рекомендується глибоко і спокійно дихати.

Під час фиброгастродуоденоскопии лікар оглядає шлунок, стравохід і 12-тіперсную кишку. Якщо є необхідність, проводиться відео або фотографування. За показниками можуть бути проведені лікувальні маніпуляції: видалення поліпів, зупинка кровотечі, введення лікарських засобів; проведена трансендоскопіческая рН-метрія або біопсія.

Процедура гастроскопії триває 5-10 хвилин. Якщо ж під час діагностики проводяться будь-які маніпуляції, то тривалість дослідження може тривати протягом 20-30 хвилин.

Призначають фіброгастродуоденоскопію в разі необхідності вивчення слизової оболонки стравоходу, 12-палої кишки або шлунка, а так само для діагностики гастриту, дуоденіту, підозрі на пухлину або кровотеча шлунку або дванадцятипалої кишки.

Крім того гастроскопію корисно робити людям чий вік перевищує 40 років. Така процедура зможе виключити або виявити на ранніх стадіях