ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Електрокардіографія

Електрокардіографія

Методика дослідження і регістрація електричних полів, які образовуються при роботі серця, називаються електрокардіографією (ЕКГ).
Електрокардіографія є дуже цінним, порівняно недорогим методом електрофізіологічної діагностики в області кардіології. Результат ЕКГ називається електрокардіограмою - це графічне зображення різниці патенціалів, які виникають в результаті роботи серця. На кардіограмі відображається усереднення всіх векторів потенціалів дії, які виникають в певний момент роботи серця.
Запис ЕКГ проводиться з поверхні тіла людина. При цьому застосовуються електроди, манжети і спеціальні присоски. Знімається ЕКГ протягом п’яти-десяти хвилин, причому регістрація здійснюється на різній швидкості. Частіше всього швидкість руху бумаги - 25 мм/сек, але іноді для детального запису застосовується швидкість в 50 мм/сек або 100 мм/сек. Зняття ЕКГ проводять лікарі з великим досвідом роботи на високоякісному обладнанні, тому звернувшись в клініку «Салюс», ви отримаєте професійну консультацію, вам буде поставлен вірний діагноз і призначене правильне лікування.
За допомогою електрокардіогафії можна:
- виявити порушення серцевої провідності;
- визначити регулярність і частоту серцевих скорочень;
- оцінити фізичний стан серця, перевірити хронічне або гостре пошкодження міокарда;
- виявити внесерцеві захворювання;
- діагностувати віддаленогостру кардиальну патологію.
Показання до проведення ЕКГ є наступні:
Підозра на хворобу серця. При цьому факторами ризику є: вік після сорока років (для чоловіків), вагітність, паління, перенесені інфекції.
Будь-які оперативні втручання.
Виникнення аритмії, розвиток або посилення задишки, прояв болі в області серця.
Захворювання нервової системи, ендокринних залоз, внутрішніх органів, вуха, горла, носа, шкіряні захворювання і т.і.
При поєднанні електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами можна виявити порушення ритму, приховану коронарну недостатність, а також діагностувати органічні і функціональні порушення. Тому на сьгодні  ЕКГ є незамінним методом діагностики в кардіології.