ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

ЕКГ, ехо серця

ЕКГ, ехо серця

Методика дослідження і реєстрації електричних полів, утворюватися при роботі серця, називається електрокардіографією (ЕКГ).
Електрокардіографія є дуже цінним, порівняно недорогим методом електрофізіологічної діагностики в області кардіології. Результат ЕКГ називається електрокардіограмою - це графічне зображення різниці потенціалів, які виникають в результаті роботи серця. На кардіограмі відбивається усереднення всіх векторів потенціалів дії, що виникають у певний момент роботи серця.
Запис ЕКГ проводиться з поверхні людського тіла. При цьому використовуються електроди, манжети і спеціальні присоски. Знімається ЕКГ протягом п'яти-десяти хвилин, причому реєстрація здійснюється на різній швидкості. Найчастіше швидкість руху паперу - 25 мм / сек, але іноді для детальної записи застосовується швидкість в 50 мм / сек або 100 мм / сек.
Зняття ЕКГ виробляють лікарі з великим досвідом роботи на високоякісному обладнанні, тому звернувшись до клініки «Салюс» ви отримаєте професійну консультацію, вам буде призначений вірний діагноз і призначено правильне лікування.
За допомогою електрокардіографії можна:
- Виявити порушення серцевої провідності;
- Визначити регулярність і частоту серцевих скорочень;
- Оцінити фізичний стан серця, перевірити хронічне або гостре пошкодження міокарда;
- Виявити внесердечние захворювання;
- Діагностувати удаленноострую кардиальную патологію.
Показання до проведення ЕКГ є наступні:
Підозра за захворювання серця. При цьому факторами ризику є: вік після сорока років (для чоловіків), вагітність, куріння, перенесені інфекції.
Будь-які оперативні втручання.
Виникнення аритмії, розвиток або посилення задишки, поява болю в області серця.
Захворювання нервової системи, ендокринних залоз, внутрішніх органів, вуха, горла і носа, шкірні захворювання і т.д.

При поєднанні електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами можна виявити порушення ритму, потайливу коронарну недостатність, а також діагностувати органічні та функціональні порушення. Тому на сьогоднішній день ЕКГ є незамінний методом діагностики в кардіології.