ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

Дерматоскопія

Дерматоскопія

Клінічний центр «Салюс» в своїй роботі активно використовує дерматоскопію. Цей метод досліджень шкіряних утворень виключає операційне втручання в організм людини. При цьому проводиться візуальна оцінка поразок шкіри, яка дозволяє ретельно досліджувати поверхневі субепідерміальні структури і надає можливість підтвердити або спростувати діаностику ранньої стадії меланоми у випадках, коли ще не виникає метостаз через злоякісне новоутрорення шкіри. До цих пір уточнення діагностики на ранніх стадіях меланоми було можливим лише при хірургічному втручанні. Дерматоскопія переслідує головну задачу - провести діференціальний діагноз між доброякісними і зло якісними утвореннями, а також для проведення діагностики дерматозів різної природи.
В Америці, Європі і Австралії, дерматоскопія успішно застосовується вже понад 10 років. За допомогою дерматоскопа можливе отримання десятикратного збільшення родимки для детального вивчення її структури. Про злоякісний характер новоутворення може свідчити неоднорідність структури, несиметричність, відсутність чітких границь і т.і.
Дерматоскопія має важливу перевагу: вона не має протипоказань і може застосовуватися для різних груп пацієнтів, але її застосування ефективне лише на ранніх стадіях захворювання. Показанням для проведення дерматоскопії може бути світла шкіра і наявність родимок не менше 5 штук (з розміром 5 мм в діаметрі).
Досвідчені лікарі нашої клініки завжди догові підказати необхідність проведення дерматоскопії. Але виявити це самостійно також можливо. Треба слідкувати за кількістю і станом родимок на тілі. При їх рості і збільшенні, зміні кольору і форми необхідне звернення до спеціаліста. Більш серьозно до цього питання треба підходити в літній період, особливо після активної засмаги. Надлишок ультрафіолетових променей здатний спровокувати розвиток злоякісних утворень в дотих пір нешкідливій родимці. Дерматоскопія має показання при механічному пошкодженні родимки, травмі. Якщо родимка була зачеплена гострим предметом, нігтем, мочалкою або білизною, слід обов’язково показатись спеціалісту, причому саме до дермагологу, а не терапевту. И треба пам’ятати, що лікувати захворювання простіше і більш безболісно на рінніх стадіях!