ru uk

м. Київ, вул. М.Бажана 8Б
ст.м. "Осокорки"
info@mcsalus.kiev.ua
Карта проїзду

Надіслати повідомлення

  • Ваше ім'я
  • Email
  • Повідомлення
  •  
- Медичний центр на Осокорках: просп. М.Бажана 8Б (044)362-0981, (050)178-7447, (068)178-7447

Ви тут:

ЛОР, оториноляринголог, лікар лор Київ

Шановні пацієнти! В нашому медичному центрі розпочав прийом лікар-оториноларинголог (Лор). 

Отоларингологія – це є розділ клінічної медицини, що вивчає фізіологію і патологію вуха, носа, глотки, гортані, трахеї, суміжних із ними ділянками. Захворювання, які відносяться до цього розділу є поширеними і відомі майже кожному з дитинства. Кожний орган із цього розділу медицини характеризується специфічним функціонуванням та будовою.

Ніс. Носова порожнина вкрита слизовою оболонкою, яка з'єднана за допомогою вузьких отворів з верхньощелепної (гайморової) пазухою і з лобової пазухи. Рясне кровопостачання носа пояснює причини таких частих носових кровотеч. До горла медики відносять глотку і гортань. 
Глотка. Глотка ділиться на носову, ротову, та гортанні частини. У глотці сходяться травні і дихальні шляхи, причому проходження їжі і повітря регулюється рефлекторно. Під слизовою оболонкою знаходяться м'язи, які стискають глотку в середньому та нижньому відділах і проштовхують їжу в стравохід. У глотці знаходяться мигдалини. 
Гортань. Гортань призначена для проведення повітря з глотки в нижні дихальні шляхи і служить для голосоутворення. 
Вухо. Вухо складається з внутрішнього, середнього і зовнішнього відділів. У внутрішньому вусі розташовані звуковий та вестибулярний аналізатори. Середнє вухо - це барабанна порожнина зі слуховими кісточками - молоточком, ковадлом і стремінцем, а також соскоподібним відростком і євстахієвою трубою. Зовнішнє вухо - це вушна раковина і зовнішній слуховий прохід. Всі ці органи пов'язані між собою. Тому нерідко захворювання, наприклад, носа дає ускладнення на вухо. Поширеними захворюваннями порожнини носа - риніт, гайморит, синусит. Всі ці захворювання можуть бути як гострими, так і хронічними. До захворювань вуха отоларингологія відносить отит, євстахіїт, тимпаніт, травматичні ушкодження. До захворювань глотки і гортані отоларингологія відносить ларингіт, фарингіт, ангіну. Захворювання вуха, горла і носа зростають, як правило, з настанням осінньо-зимового сезону. Тому  ЛОР-фахівці мають на меті не лікувати такі недуги, а здійснювати їх профілактику. Головним завданням лікарів- отоларингологів зробити так, щоб імунітет був захищеним і сильним, і не підвів у найжорстокіші морози та при підступних вірусах. Першою атакою вірусів припадають на такі «чутливі» органи, які швидко реагують на зміни навколишнього середовища, а саме це:  вуха, горло і ніс. Консультації отоларинголога необхідні не тільки  в класичних випадках появи загальновідомих симптомів - біль у вухах, нежить і кашель, у тому числі гнійні виділення, почервоніння, біль і перчіння в горлі, але і при тривалому головному болі, погіршення слуху, збільшення шийних лімфатичних вузлів, появі білого нальоту на мигдаликах. При захворюванні  ГРВІ та ГРЗ, якими хворів хоча б кілька разів кожен з нас, потрібно звернутися до спеціаліста і не займатися самолікуванням, яке в свою чергу може призвести до побічних реакцій. При обстеженні враховуються всі риси і ознаки недуги і, в результаті чого Ви отримуєте свою власну лікувальну програму, орієнтовану відповідно під Вас.

Бажаємо Вам здоров'я.